Košík je prázdný
Vítejte, můžete se PŘIHLÁSIT nebo REGISTROVAT.

O nás

Naše mise

EKOLIGHTER je nový typ zapalovače, do kterého není potřeba doplňovat plyn ani benzín. Funguje i ve větrném počasí a nevybouchne ani pokud ho necháte v horkém létě za předním oknem svého auta. Zapalovač funguje buď na bázi rozžhavení topné spirály, nebo výboji plasmy. Dobíjí se pomocí USB konektoru, který je dnes všudypřítomný a tak nebudete mít problém udržet zapalovač v provozu. Na jedno nabití umožňuje 40 až 100 zapalovacích cyklů v závislosti na modelu. Nabízíme zapalovače v plastovém a kovovém provedení. Kovové provedení se přímo nabízí jako dárkový zapalovač díky svému luxusnímu provedení. Většina modelů je opatřena LED indikátorem pro stav nabití, nebo indikaci procesu žhavení. Dopřejte si zapalovač u kterého nebudete muset stále kontrolovat hladinu plynu, funkci kamínku, nebo intenzitu jiskry.

Kovové zapalovače

Ekologické zapalovače vyrobené z kovu používají většinou k zapálení plasmový výboj. Jedná se o luxusnější provedení s delší životností. U této kategorie je kladen velký důraz na estetickou stránku výrobku. Z těchto důvodů jsou vhodné nejen jako pomocník pro Vás, ale jistě udělají radost i jako dárek.

Plastové zapalovače

Eko zapalovače vyrobené z plastu využívají pro zapálení většinou elektrickou spirálu. Jedná se o tenký žhavící drát, který se při průchodu elektrického proudu rozžhaví a tím umožní zapálení. Tyto zapalovače jsou velmi lehké, ideální jako přívěšek na klíče, nebo jen tak do kapsy.

 

Bezplamenný

   
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Back to Top
Loading...